Jak zrobić kiełbasę Przepisy na kiełbasę

Możesz zrobić pyszne kiełbaski z każdego rodzaju mięsa, a także z wegetariańskiego.

Jak zrobić kiełbasę

Pierwszym krokiem jest wzięcie zwykłej kiełbasy i umieszczenie jej w mikserze. Następnie dodaj wodę, sól i pieprz. Dobrze je wymieszaj i przykryj serdelkiem. Włóż mikser do lodówki na noc.

Po tym czasie trzeba będzie pokroić kiełbasę na kawałki. Spraw, by mieszanka była jeszcze smaczniejsza, dodając zioła i przyprawy.

Przepisy na kiełbasę

Możesz zrobić pikantną kiełbasę z wieprzowiny, wołowiny i drobiu. Te kiełbaski są popularne w świecie zachodnim.

Aby zrobić pikantną kiełbasę, będziesz musiał umieścić mieloną wołowinę lub wieprzowinę w mikserze i dodać sól, pieprz i cebulę. Dodaj ocet i paprykę i odpowiednio wymieszaj. Po tym czasie włóż masę do lodówki.

Możesz również zrobić kiełbasę z wieprzowiny i kurczaka, ale będziesz musiał dodać trochę czosnku i pieprzu cayenne.

Możesz również zrobić wegetariańską kiełbasę z soczewicy i fasoli. Weź ugotowaną soczewicę lub fasolę i odcedź wodę. Dodaj sól, pieprz, czosnek i paprykę i dokładnie wymieszaj. Dodaj odrobinę wody i wymieszaj.

Jeśli chcesz zrobić słodką kiełbasę, to musisz gotować soczewicę lub fasolę przez pół godziny i odcedzić ją. Dodaj cukier, sól i pieprz i dokładnie wymieszaj.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Jak zrobić przepisy na kiełbasę”. Możesz zrobić pyszne kiełbaski z każdego rodzaju mięsa, a także z wegetariańskiego. Podzieliłam się z Tobą również kilkoma skutecznymi sposobami na zrobienie pikantnej kiełbasy.