Przepisy na sernik, które można wypróbować z dziećmi

Kto nie kocha sernika? Sernik jest najprostszym deserem, który można zrobić w domu. Więc dla tych, którzy są nowi w pieczeniu i nie wiedzą jak upiec dobry i zdrowy deser w domu, oto kilka przepisów, które można wypróbować z dziećmi.

Sernik wiśniowy

Składniki:

2 filiżanki świeżych wiśni

4 filiżanki świeżych truskawek

1 opakowanie krakersów graham

1 opakowanie cukru pudru

1 opakowanie serka śmietankowego

Instrukcje:

Przygotuj czereśnie usuwając z nich pestki. Weź je w misce i dodać cukier puder i dobrze wymieszać. Przechowywać na bok. Teraz, umyć truskawki i pokroić je na pół. Dodaj je do blendera i dobrze wymieszaj. Przełóż masę truskawkową do miski i odstaw na bok.

Teraz, przygotuj bazę sernika krusząc krakersy graham w mikserze. Dodaj serek śmietankowy i dobrze wymieszaj. Dodaj masę truskawkową i dobrze wymieszaj. Wlej ciasto do formy i piecz w piekarniku przez 25 do 30 minut. Pozwól mu ostygnąć i pokrój go na kawałki. Podawaj z lodami.

Sernik z jogurtem sojowym

Składniki:

½ filiżanki jogurtu sojowego

1 filiżanka niskotłuszczowego jogurtu waniliowego

1 pojemnik mrożonych truskawek

¾ szklanki brązowego cukru

3 łyżki cukru pudru

1 opakowanie wafli waniliowych

2 jajka

Instrukcje:

Weź jajka do miski i dodaj wafle waniliowe. Dobrze wymieszać i odstawić na bok. Teraz weź mrożone truskawki w misce i dodaj brązowy cukier. Dobrze wymieszać. Dodaj cukier puder i jogurt do miksera i wymieszaj. Przełóż zmiksowane składniki do miski i dodaj masę jajeczną. Dobrze wymieszać i dodać wafle waniliowe. Wlej masę do formy i piecz przez 30 minut. Pozostaw do ostygnięcia i pokrój na kawałki. Podawaj z lodami.

Brownie Cheesecake

Składniki:

1 filiżanka wiórków czekoladowych

1 filiżanka niskotłuszczowego jogurtu waniliowego

1 pojemnik mrożonych truskawek

1 opakowanie mieszanki brownie

1 opakowanie serka śmietankowego

Instrukcje:

Weź mieszankę brownie w misce i dobrze wymieszaj. Dodaj chipsy czekoladowe, jogurt i wymieszaj dobrze. Przenieś mieszaninę w mikrofalowej misce dowód i dodać mrożone truskawki. Gotuj w mikrofalówce przez 2 minuty, a następnie przenieś mieszankę do miski i odstaw na bok. Teraz przygotuj serek śmietankowy w mikserze i dodaj jogurt waniliowy. Dobrze wymieszaj, dodaj masę brownie i dobrze wymieszaj. Wlej ciasto do formy i piecz przez 25 minut. Pozwól mu ostygnąć i pokrój go na kawałki. Podawaj z lodami.

Wnioski:

Jestem pewna, że próbowałeś wszystkich wymienionych serników i wszystkie są bardzo smaczne. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, to możesz spróbować sernika pieczonego.